• Dec 13, 2017
  • tarafından Pınar Yar

22-24 Aralık - Gingerbread house etkinlik!

Bebek ve çocuk mobilyaları ve aksesuarları alanında, yalın çizgileri, pastel renkleri, uyarlanabilir özgün  tasarımlarıyla öne çıkan Lil’Gaea, koleksiyonunun en çarpıcı parçalarıyla 22-24 Aralık tarihleri arasında TomTom Kırmızı’da, şehrin en cool yılbaşı etkinliği olan "Festive Hamsters”da yer alıyor.

Tasarımın ruhunu, bir şeyler yaratmanın büyüleyici tutkusunu ve eğlencesini çocuklara yaşatmak için, harika bir etkinlikle Festive Hamster’ı renklendiriyoruz. 
Etkinliğimizde, yeni yıl ve Noel dekorasyonlarının vazgeçilmez parçası olan "Gingerbread house” (kurabiye evi) çocuklarla birlikte tasarlıyoruz. 


Lilgaea’nın en popüler tasarımı olan karton oyun evini, özel tasarlanmış olan etiketimiz ve kalemle yapacağımız ilave süslemelerle Gingerbread House (Kurabiye Ev'e) dönüştürüyoruz. 

İdeal olarak 1 evi tasarlamakta 4-5 çocuğun birlikte çalışabileceğini öngörerek ve max. 10 kişilik bir grup etkinliği olarak, etkinliğe çocuklarınızın katılımını davet ediyoruz.  

Etkinlik sonunda tasarlanan 2 oyun evini, kura sonucu belirlenecek olan katılımcı 2 küçük tasarımcımıza hediye etmekten mutluluk duyacağız